GTA 6 çıkış tarihi ne zaman? İşte yeni iddia

Gün geçmiyor ki GTA 6 hakkında yeni bir söylenti çıkmasın. Rockstar Games’in açtığı yeni bir iş ilanı, oyunun fragmanına hiç olmadığımız kadar yakın olabileceğimizi işaret ediyor. Peki, GTA 6 çıkış tarihi ne zaman? İşte merakla beklenen oyun hakkındaki son gelişmeler.

GTA 6 çıkış tarihi merak uyandırmaya devam ediyor

Oyun tarihinin en ikonik serilerinden GTA, altıncı oyunuyla raflardaki yerini almak için gün sayıyor. Fakat yıllardır cevabını aradığımız soru yanıt bulmadı: GTA 6 çıkış tarihi ne zaman?

Şu ana kadar bu konuyla ilgili sayısız haber yapıldı. Fakat hiçbiri resmi bir dayanağa sahip olmadığı için spekülasyondan öteye gitmedi. İnternette şu sıralar, GTA 6’nın Miami’de geçeceği ve Ekim 2023‘te piyasaya sürüleceği dedikoduları dolaşıyor. Ayrıca söylentiye göre, 1970’leri konu alacak oyunda tek bir erkek kahraman olacak.

Önceki iddialar, durağımızın kurgusal bir şehir olacağı yönündeydi. Adaylar ise Miami, Rio de Janeiro ve Vice City. Ayrıca oyunun, büyük ölçüde Netflix dizisi Narcos’tan ilham aldığı da iddialar arasında. Başka bir iddia ise oyunda uyuşturucu lordu olmaya çalışan Ricardo isimli bir oynanabilir karakter olacağı yönünde.

Bu yıl içinde GTA 5 PS5 sürümünün yayınlanabileceği tahmin ediliyor. Fakat bu, GTA 6 için en az 2022’ye kadar bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. GTA 6 çıkış tarihi hakkında söylentiler artarak devam ederken, Rockstar Games tarafından yayınlanan yeni bir iş ilanı, oyunla ilgili bazı ipuçları barındırıyor olabilir.

Stüdyonun internet sitesinde paylaşılan ilanda, sinematik fragmanlar hazırlayacak video sanatçıları aranıyor. Rockstar Games, ekibe dahil olacak kişiden internet ve TV reklamları için çekimler istiyor. Şirket, adaylardan sanal bir 3D oyun ortamında sinematik görüntüler çekmek için dahili video araçlarının kullanmasını da bekliyor.

Bu iş ilanı, belki de GTA 6 fragmanı içindir. Ya da mevcut GTA oyunlarının yeni versiyonları için de açılmıştır. Yine de temennimiz GTA 6 için olması yönünde! Merakla beklenen oyun hakkında yeni gelişmeler öğrendikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. O zamana kadar bizi takip etmeye devam edin!

Siz GTA 6’nın nerede geçmesini isterdiniz? Bir konu öneriniz var mı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GTA 6 çıkış tarihi ne zaman? İşte yeni iddia için yorumda bulun

    GTA 6 çıkış tarihi ne zaman? İşte yeni iddia için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GTA 6 çıkış tarihi ne zaman? İşte yeni iddia için ilk yorumu yapabilirsin.