Gran Turismo 7 Covid-19 engeline takıldı

Gran Turismo serisinin yeni oyunu 2021‘de oyun severler ile buluşamayacak. Sony efsane yarış serisinin bir sonraki oyunu olan Gran Turismo 7 ‘nin bu yıl yerine 2022‘de geleceğini doğruladı ve gecikmeyi Covid-19 salgınında sorumlu tuttu.

Sony’de, salgının mağdurları arasında

Şirket, PSVR 2 ile ilgili verdiği bir röportajda “Gran Turismo 7, COVID ile ilgili üretim zorluklarından etkilendi ve bu nedenle 2021 yerine 2022’de yayınlanacak. Devam eden salgınla birlikte, dinamik ve değişen bir durum, bazı oyun üretiminin kritik yönleri son birkaç ayda yavaşlattı. Mevcut olduğunda GT7’nin çıkış tarihi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız.” dedi.

Yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 ile son dönemde harika bir ivme yakalayan Sony, oyuncuları memnun etmek için yeni ataklar denemeye devam ediyor.

Özellikle platforma özel oyunları ile kullanıcıları PlayStation serisine yönlendiren Sony’nin, salgının 2. yılın olan 2021‘de nasıl bir yol haritası izleyeceği merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gran Turismo 7 Covid-19 engeline takıldı için yorumda bulun

    Gran Turismo 7 Covid-19 engeline takıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gran Turismo 7 Covid-19 engeline takıldı için ilk yorumu yapabilirsin.