Google Pixel 6’nın yeni görüntüleri ve teknik detayları ortaya çıktı

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro‘nun ilk renderları geçen hafta yayınlanmış, cihazın yeni ve orijinal tasarımı gün yüzüne çıkmıştı. Artık internete yeni Pixel 6 renderları ve cihazın bazı teknik özellikleri de sızmış durumda.

İlginizi Çekebilir Qualcomm Snapdragon 775 yonga setinin detayları sızdı Ayrıca Bkz. “YouTube tüm videolarda reklam göstermeye başlayacak”

Yeni görüntüler, Pixel 6’nın dar çerçeveli bir ekrana ve üst kenarın ortasında ön kamera için küçük bir yuvarlak deliğe sahip olacağını doğruluyor. Yeni verilere göre Pixel 6 ekranı 6,4 inç olacak ve altına bir parmak izi sensörü yerleştirilecek. Pixel 6, 8,9 mm (ana kamera bloğunun çıkıntısında 11,8 mm) gövde kalınlığına sahip olacak. Akıllı telefonda 3,5 mm kulaklık girişinin yer almayacağını da belirtelim.

Android 12 ile gelecek

Ana kamera, çözünürlüğü hala bilinmeyen iki sensörden oluşacak. Akıllı telefonun, Samsung ile birlikte geliştirilen ilk tescilli Google çipine dayanacağı varsayılıyor. Daha büyük olan Pixel 6 XL’nin ise Pixel 6 ile birlikte duyurulması bekleniyor. Bu akıllı telefon da benzer bir tasarım alacak, ancak ekranı daha büyük ve ana kamera ünitesi ise başka bir sensör barındıracak.

Her iki cihazın da kutudan Android 12 işletim sistemi ile çıkacağını söyleyelim. Pixel 6 serisinin piyasaya sürülmesine hala birkaç ay kaldı ve bu süre zarfında muhtemelen bu akıllı telefonlar hakkında daha fazla ayrıntıyı öğreneceğiz.

https://www.gsmarena.com/google_pixel_6_specs_cad_renders-news-49237.php

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Google Pixel 6’nın yeni görüntüleri ve teknik detayları ortaya çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Google Pixel 6’nın yeni görüntüleri ve teknik detayları ortaya çıktı için yorumda bulun

    Google Pixel 6’nın yeni görüntüleri ve teknik detayları ortaya çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Google Pixel 6’nın yeni görüntüleri ve teknik detayları ortaya çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.