Godzilla vs. Kong’dan yeni bir fragman paylaşıldı

Bu yılın yüksek bütçeli popüler filmlerinden biri olan Godzilla vs. Kong’dan yeni bir fragman paylaşıldı. Paylaşılan fragman Çin’de gösterilen bir fragman.

Geçtiğimiz günlerde Godzilla vs. Kong’un sonunda bir kazanan olacağı söylenmişti. Durumun muallakta bırakılmayacağını ve bir sonuca bağlanacağını bilmek güzel. Ayrıca filmin Çin’de bir hafta daha erken yayınlanacağını de belirtelim. Filmden önceki bir hafta boyunca spoiler’dan kaçmak isteyebilirsiniz.

Filmin yönetmenliğini Adam Wingard yapıyor, oyuncular arasında ise Eiza González, Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård ve Rebecca Hall gibi isimler bulunuyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Filmin vizyon tarihi 26 Mart 2021. Film Amerika’da aynı gün hem HBO Max‘te hem de sinemalarda vizyona girecek. Türkiye gibi HBO Max’in olmadığı ülkelerde ise yine aynı tarihte yalnızca sinemalarda vizyona girecek. Film Amerika’da HBO Max’te yalnızca 30 gün boyunca kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Godzilla vs. Kong’dan yeni bir fragman paylaşıldı için yorumda bulun

    Godzilla vs. Kong’dan yeni bir fragman paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Godzilla vs. Kong’dan yeni bir fragman paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.