Gizemli macera oyunu Unholy Adventure, ücretsiz olarak Android için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Dali Games’in yaptığı gizemli macera oyunu Unholy Adventure, Android cihazlar için yayınlandı.

Ayrıca Bkz. “The Longest Road on Earth mobil cihazlar için çıktı”

Unholy Adventure, şu anda Android cihazlar için Google Play üzerinden ücretsiz olarak erişilebilir durumda. Oyun ayrıca bu yıl sonunda PC ve iOS için de çıkışını yapacak. oyunun mağaza sayfasını, fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir The Longest Road on Earth mobil cihazlar için çıktı

Unholy Adventure Hakkında

Point and click macera hikaye oyunu: korkunçlar gizem oyunu ile bilmece nı seviyorsanız doğru yerdesiniz.
UnHoly Neighbourhood, yüzlerce hikaye bilmecesi ve bulmacasıyla oynaması ücretsiz bir tıkla ve tıkla macera oyunudur. Macera noktası ve tıkla anlatımlı hikaye oyunlarımızın her biri, gizemli oyunlar ve gizli hikayelerle doludur.
İşaretle ve tıkla macera oyunları dünyasında korku UnHoly Neighbourhood size gerçeküstü ve ürkütücü seviyelerle zengin bir hikaye macerası deneyimi sunacak.

HİKAYE:

İşaretle ve tıkla macera oyunları 2020’nin sunabileceği çok şey var, ancak UnHoly Neighbourhood hikaye oyunlarıyla sizi büyüleyecek. Seçime dayalı anlatı oyunlarını seviyoruz, ancak UnHoly Neighbourhood’da karanlık bir mahalle bilmecesi ile klasik üzerine tıklamalı macera yaratmaya daha fazla odaklanmak istiyorduk.
Ürkütücü oyunları seviyorsanız, UnHoly Neighbourhood’un ana karakteri Peter Grim ile tanışın – yüzlerce oyuncunun görüşüne göre, şimdiye kadarki en iyi gizemli nokta ve tıklama macera oyunu 2021.
Peter’ın karısını kim kaçırdı? Bu fırtına neyle ilgili? Neden şehri dev fareler ele geçirdi? Ücretsiz epik hikaye modu macera oyunumuzda bu sırları keşfedeceksiniz.

Retro atmosfer ve unutulmaz karakterlerle dolu gerçeküstü bir dünyada Peter’ın karısını kurtarmak için gizli hikayeler, bilmeceler ve bulmacalarla dolu tehlikeli bir maceraya atılın. Bize güvenin – bu hikaye tabanlı nokta ve tıklama macerası uzun süre hatırlanacak. Bu sadece ücretsiz veya creepypasta oyunları için başka bir gizli nesne oyunu değildir.

SEVİYELER:

Hikaye açısından zengin bir macera arıyorsanız, UnHoly Neighbourhood size sunacak en çılgın ve en gerçeküstü seviyelere sahiptir:

  • Herhangi bir olay yeri incelemesinden daha iyi, ürpertici zombi ve korkutucu oyunlarla dolu gizemli, kasvetli şehir
  • Retro oyunlar ve bilmeceli bulmaca oyunlarıyla dolu epik apartman
  • Açıklanamayan gizli hikayelerle büyüleyici elektronik mağazası
  • Tehlikeli şehir kanalizasyonları, gizli nesne macerasına sahip mutant dev fareler tarafından istila edildi

Unholy Adventure: macera oyunu point and click Dali Games: adventure games Macera Oyunları Ücretsiz 108M  

https://www.pocketgamer.com/articles/086767/unholy-adventure-is-a-point-and-click-mystery-game-out-now-for-android/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Gizemli macera oyunu Unholy Adventure, ücretsiz olarak Android için çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gizemli macera oyunu Unholy Adventure, ücretsiz olarak Android için çıktı için yorumda bulun

    Gizemli macera oyunu Unholy Adventure, ücretsiz olarak Android için çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gizemli macera oyunu Unholy Adventure, ücretsiz olarak Android için çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.