Ghost Recon Breakpoint içerik almaya devam edecek

Ubisoft tarafından geliştirilen Ghost Recon Breakpoint piyasaya kötü bir şekilde çıktı. Bu kötü çıkışa rağmen Ubisoft, Breakpoint‘i güncellemeye devam ediyor. 2019 yılındaki çıkışından bu yana aldığı güncellemeler ve ek içerikler sayesinde Breakpoint daha iyi hale gelmeye devam ediyor.

Ghost Recon Breakpoint 2021’in sonuna kadar içerik almaya devam edecek

Ubisoft, 2021’in sonuna kadar sürecek Breakpoint güncellemelerinden bahsetti. Güncellemelerden bazıları, takım arkadaşlarının ve düşmanların yapay zekâsını geliştirmek üzerine. Ubisoft, Breakpoint üzerindeki geliştirme çalışmalarının bitmediğini de belirtiyor. Ayrıca Ubisoft, Splinter Cell‘den Sam Fisher ve Terminatör serisinden T-800‘ü de oyuna ekledi.

Ubisoft, “Oyuna daha fazlasını eklemek ve önümüzdeki aylarda size heyecan verici içerikler sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Geri bildirimlerinize dayanarak oyunumuzun geleceğini tasarlıyor ve içeriğe birkaç sürpriz ekliyoruz. Gelecek olan güncellemeler ve içerikler ile ilgili yakında daha fazla ayrıntı vereceğiz” açıklamasını yaptı. Bu güncellemeler Brekpoint’i uzun süredir oynamayanlar için oyuna geri dönme sebebi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ghost Recon Breakpoint içerik almaya devam edecek için yorumda bulun

    Ghost Recon Breakpoint içerik almaya devam edecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ghost Recon Breakpoint içerik almaya devam edecek için ilk yorumu yapabilirsin.