Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Acer Aspire Vero dizüstü bilgisayar tanıtıldı

1000 doların altındaki ultra hafif ve ince dizüstü oyun bilgisayarına ek olarak Acer, sıra dışı Aspire Vero modelini de tanıttı. Ancak bu cihazın farklı bir özelliği var.

İlginizi Çekebilir Huawei’nin Mayıs ve Haziran ayında tanıtacağı en yeni ürünleri belli oldu Ayrıca Bkz. “Tesla sürücünün anlık durumunu izlemek için kabin kamerasını kullanmaya başladı”

İşin aslı, Vero’nun mümkün olduğunca geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış olmasıdır. Gövde ve klavye bu tür malzemeden yapılmış. Ek olarak, dizüstü bilgisayar %80-85 oranında geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmış bir kutu içinde geliyor.

Acer’ın yenilenebilir enerji girişiminin bir parçası

Acer Aspire Vero dizüstü bilgisayar, 2035 yılına kadar %100 yenilenebilir enerji kullanmayı hedefleyen Acer’ın yeni girişiminin bir parçası olarak piyasaya sürüldü.  

Teknik özelliklerine gelince, henüz cihaz hakkında çok az şey biliniyor. Ancak Intel’in Core Tiger Lake işlemci platformu üzerinde çalışan dizüstü bilgisayarın, 1 TB SSD ve 15 inçlik bir ekranı olduğu belirtiliyor.

https://news.acer.com/the-acer-group-joins-re100-commits-to-100-renewable-energy-use-by-2035

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Acer Aspire Vero dizüstü bilgisayar tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Acer Aspire Vero dizüstü bilgisayar tanıtıldı için yorumda bulun

    Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Acer Aspire Vero dizüstü bilgisayar tanıtıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Acer Aspire Vero dizüstü bilgisayar tanıtıldı için ilk yorumu yapabilirsin.