GeForce Now’a bu hafta eklenen oyunlar

Türkiye sunucusunun herkese açılmasına kısa bir süre kalan bulut oyun hizmeti GeForce Now, bünyesinde oynanabilecek yeni oyunları açıkladı.

Bu haftaki güncellemeler arasında Mount & Blade II Bannerlord DLSS ve Worms Rumble güncellemeleri yer alıyor. Ayrıca GeForce Now kütüphanesine de 11 yeni oyun eklendi.

GeForce Now servisi 11 oyunu daha destekliyor

Valheim

Bu haftanın eklenen yeni oyunlarından ve son günlerin popüler yapımlarından olan Valheim, 2 Şubat’ta piyasaya sürülmesine rağmen yaklaşık 20 günde 3 milyondan fazla sattı. 

İskandinav temalı bir hayatta kalma oyunu olan Valheim’da oyuncular üzerlerinde sadece kıyafetleriyle büyük bir haritanın ortasına bırakılıyor. Burada oyuncular bir yandan kendi yerleşimlerini kurmaya çalışırken, bir yandan da düşmanlar, canavarlar gibi dış etmenlere karşı alanlarını korumaya çalışıyor.

Konusu oldukça ilgi çekici bu oyunun Steam versiyonu GeForce Now desteği kazandı.

Terraria

Terraria, Re-Logic firması tarafından 16 Mayıs 2011 tarihinde piyasaya sürülen bir aksiyon-macera/rol yapma oyunudur. Steam, Xbox Live ve Playstation Network üzerinden de oynanabilir.

Çıktığı gün 50 bin, bir hafta içerisinde 200 bin, Ocak 2013′ e kadar 2 milyon adet satmıştır. Oyuncunun amacı, oyuncuya sunulan 2D dünyayı araştırmak ve inşa etmektir.

GeForce Now desteği kazanan diğer oyunlar

– Hellish Quart-  Steam
– South Park: The Stick of Truth – Steam
– Assassin’s Creed: Director’s Cut – Epic Games
– Darkest Hour: A Hearts of Iron Game – Steam
– Day of Infamy –  Steam
– Dusk Diver – Steam
– Going Under – Steam
– Home Behind 2 – Steam
– Lumberjack’s Dynasty – Steam
– Rise of Industry – Steam
– Sniper: Ghost Warrior 2 – Steam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. GeForce Now’a bu hafta eklenen oyunlar için yorumda bulun

    GeForce Now’a bu hafta eklenen oyunlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak GeForce Now’a bu hafta eklenen oyunlar için ilk yorumu yapabilirsin.