Galaxy Tab S6 kullanıcılarına Android 11 sürprizi!

Geçtiğimiz günlerde bir dizi akıllı telefon ve tablet cihazına en az dört yıl boyunca güncelleme garantisi vaat eden Samsung, şimdi bu sözünün arkasında durduğunu tüketicilerine ispatlıyor. En gelişmiş tabletlerinden birisi olan Samsung Galaxy Tab S6 Android 11 güncellemesi ile buluştu.

Güncellenin dağıtımına Almanya’da başlayan Samsung, Android 11 işletim sistemini ve One UI 3.1 kullanıcı arayüzünü cihaz ile buluşturuyor.

Samsung Galaxy Tab S6 Android 11 güncellemesini aldı

2.2 GB boyutundaki güncelleme Mart 2021 güvenlik yamasına ev sahipliği yapıyor. Güncellemenin şu anda LTE yani hücresel bağlantı desteğine sahip olan modellere geldiği, ancak kısa bir süre sonra Wi-Fi modellere de geleceği belirtiliyor.

Esas itibariyle Samsung’un zaman çizelgesine göre Mayıs 2021’de yayınlanması planlanan Android 11 güncellemesi, yaklaşık iki ay kadar erken piyasaya çıkmasıyla hemen herkesi şaşırttı. Siz de güncellemelerinizi kontrol etmek için cihazınızın Ayarlar sayfasını açıp Sistem Güncellemeleri yazısına tıklayarak yazılımdan erken şekilde faydalanıp faydalanamadığınızı kontrol edebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galaxy Tab S6 kullanıcılarına Android 11 sürprizi! için yorumda bulun

    Galaxy Tab S6 kullanıcılarına Android 11 sürprizi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galaxy Tab S6 kullanıcılarına Android 11 sürprizi! için ilk yorumu yapabilirsin.