Galaxy A52 ve A52 5G, kamera özelliklerini de geliştiren yazılım güncellemesi aldı

Samsung, orta segmentte dikkat çeken Galaxy A52 ve Galaxy A52 5G akıllı telefonları için Mayıs 2021 güncellemesini yayınladı.

İlginizi Çekebilir Galaxy A52 ve A52 5G ile tanışın Ayrıca Bkz. “WhatsApp’ın yeni gizlilik politikası, App Store’dan kaldırılmasına neden olabilir”

Yeni yazılım güncellemesi, Galaxy A52 için A525xXXU2AUE1, Galaxy A52 5G içinse A526BXXU2AUE1 firmware numarası ile geliyor. Beklendiği üzere, güncellemenin ana yeniliği, sistemdeki bazı güvenlik açıklarını kapatan mevcut Google güvenlik yamasıydı, ancak bunun yanı sıra Samsung, güncelleme paketine, özellikle kamera performanslarını ve özelliklerini geliştiren birkaç değişiklik daha ekledi.

Video görüşmelerine yeni efektler geldi

Örneğin, geliştiriciler kameranın yanı sıra sensörü ve Quick Share işlevini de geliştirdiler. Yazılım ayrıca video görüşmeleri için birkaç yeni efekte sahip. Yakın zamanda Galaxy A72’de de tanıtılan bu özellik Zoom, Microsoft Teams ve Google Duo gibi uygulamalar üzerinden yapılan video görüşmelerinde arka plan olarak özel bir görüntüyü bulanıklaştırmanıza veya ayarlamanıza olanak tanıyor. İlgili seçeneğe telefonun Ayarlar >> Gelişmiş Özellikler menüsünden erişebilirsiniz.

Güncelleme, Avrupa’daki akıllı telefon kullanıcıları tarafından şimdiden alınmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde ise bu akıllı telefon modellerine sahip herkesin kullanımına sunulacak.

https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-a52-a52-5g-get-may-2021-update-what-is-new/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Galaxy A52 ve A52 5G, kamera özelliklerini de geliştiren yazılım güncellemesi aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galaxy A52 ve A52 5G, kamera özelliklerini de geliştiren yazılım güncellemesi aldı için yorumda bulun

    Galaxy A52 ve A52 5G, kamera özelliklerini de geliştiren yazılım güncellemesi aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galaxy A52 ve A52 5G, kamera özelliklerini de geliştiren yazılım güncellemesi aldı için ilk yorumu yapabilirsin.