G.I. Joe’nun yan hikayesini anlatan Snake Eyes filminden ilk görseller paylaşıldı

İlk filmi 2009 yılında yayınlanan G.I. Joe filmleri ile aynı evrende geçecek olan Snake Eyes filminden ilk görseller geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir Marvel filmi Black Widow’dan karakterlerin tanıtıldığı görseller paylaşıldı Ayrıca Bkz. “Yüzüklerin Efendisi dizisinin yönetmen kadrosuna The Witcher dizisinin yönetmeni katıldı”

Her ne kadar film olarak çok başarılı bulunmasalar da gişede başarı yakalayan G.I. Joe serisinin evreninde geçen yeni film Snake Eyes, karakterin doğuş hikayesine odaklanan bir film olacak. Bahsi geçen görsellerde başrol dışında Storm Shadow, Scarlet ve Barones gibi diğer karakterleri de görebiliyoruz. 

6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen Snake Eyes filminin yönetmenliğini Robert Schwentke, senaristliğini ise Evan Spiliotopoulos üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Henry Golding, Andrew Koji, Samara Weaving, Úrsula Corberó, Iko Uwais, Peter Mensah ve Takehiro Hira gibi isimler bulunuyor. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Snake Eyes İlk Bakış

https://screenrant.com/snake-eyes-movie-images-storm-shadow-scarlett-baroness/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. G.I. Joe’nun yan hikayesini anlatan Snake Eyes filminden ilk görseller paylaşıldı için yorumda bulun

    G.I. Joe’nun yan hikayesini anlatan Snake Eyes filminden ilk görseller paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak G.I. Joe’nun yan hikayesini anlatan Snake Eyes filminden ilk görseller paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.