Fundstrat’ın CEO’su Tom Lee’den Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

Son yaşanan gelişmelerden sonra kripto para yatırımcıları oldukça gergin ve çekimser dönem geçiriyor. Fakat Fundstrat’tan Tom Lee, piyasa katılımcılarının Tesla’nın BTC ile ödeme kabul etmesini durdurmasından sonra aşırı derecede korkmasına rağmen Bitcoin’de umudu kesmemişe benziyor.

Genel olarak kripto paralara olumlu bakış açısıyla tanınan Lee, Business Insider’a verdiği röportajda yıl sonu Bitcoin hedefini 100.000 dolardan 125.000 dolara çıkardığını belirtti.

Ayrıca Bkz. “Bitcoin çakıldı, Elon Musk’a tepkiler çığ gibi”

Lee’ye göre Tesla artık Bitcoin’i kabul etmiyor olsada karbon ayak izini eleştiren Elon Musk, sektörü yeşil enerji çözümlerini geliştirme konusunda teşvik edecek. Konu ile alakalı olarak Thomas Lee şu sözleri kaydetti:

“Bunu Bitcoin endüstrisinin yenilenebilir enerjilere veya Proof of Work işlemlerinin daha verimli yollarına odaklanması için bir eylem çağrısı olarak görmek muhtemelen daha iyi olacaktır.”

Lee ayrıca artık daha fazla şirketin “yeşil” kripto para birimlerini benimseyebileceğine inanıyor. Bitcoin (BTC), bu haber yazılırken CoinMarketCap verilerine göre 44.300 dolardan işlem görüyordu.

https://u.today/tom-lee-predicts-125000-bitcoin-in-2021-despite-teslas-u-turn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fundstrat’ın CEO’su Tom Lee’den Bitcoin (BTC) fiyat tahmini için yorumda bulun

    Fundstrat’ın CEO’su Tom Lee’den Bitcoin (BTC) fiyat tahmini için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fundstrat’ın CEO’su Tom Lee’den Bitcoin (BTC) fiyat tahmini için ilk yorumu yapabilirsin.