Fringe yapımcısından X-Files benzeri bilim kurgu dizisi geliyor: Debris

Dünyanın en popüler ve en sevilen dizilerinden biri olan X-Files’ı izleyenler olarak eğer X-Files açlığı çekiyorsanız alternatif olabilacek bir dizi geliyor: Debris.

Universal Television, Frequency Films ve Legendary Television önderliğinde geliştirilen bu yeni NBC dizisi Debris’in yaratıcılığını Fringe dizisinin yapımcısı ve yazarı olan J.H. Wyman üstleniyor. Debris isimli dizinin konusu ise şöyle:” Bir CIA ajanı ve bir MI6 ajanı, insanlar üzerinde enteresan etkileri olan bir uzay aracını incelemek için birlikte çalışır.”

Dizi yarın, yani 1 Mart’ta ilk bölümü ile yayın hayatına başlayacak. Dizinin bölümleri haftalık olarak yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Jonathan Tucker, Riann Steele, Thomas Cadrot, Armin Karame, Tyrone Benskin ve Jennifer Copping gibi isimler bulunuyor.

Son olarak geçtiğimiz gün IGN tarafından dizinin ilk bölümünün ilk 15 dakikası paylaşıldı. Eğer bir fikir edinmek isterseniz dizinin ilk 15 dakikasını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fringe yapımcısından X-Files benzeri bilim kurgu dizisi geliyor: Debris için yorumda bulun

    Fringe yapımcısından X-Files benzeri bilim kurgu dizisi geliyor: Debris için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fringe yapımcısından X-Files benzeri bilim kurgu dizisi geliyor: Debris için ilk yorumu yapabilirsin.