Friends dizisinin özel bölümünden ilk fragman paylaşıldı

Hem komedi dizisi olarak hem de dizi olarak dünyanın en popüler yapımlarından birisi olan Friends’in özel bölümü geçtiğimiz yıllarda duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde de ilk fragman paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir Friends dizisinin özel bölümü için çekimler başladı; ilk görseller paylaşıldı Ayrıca Bkz. “The Batman filminden Batman’in bulunduğu yeni bir görsel paylaşıldı”

Friends Reunion ismi ile başlayan projenin çekimleri geçtiğimiz haftalarda bitirilmişti ve yayın tarihi de paylaşılmıştı. Şimdi de ilk fragman paylaşıldı. Fragman ile birlikte özel bölüm ile ilgili bir yanlış anlaşılma da netleşmiş oldu. Çoğu izleyici bu bölümü yeni bir Friends bölümü sanıyordu ancak bu bölüm yalnızca oyuncuların bir araya geldiği bir bölüm. Yani bu bölümde karakterleri değil, oyuncuları göreceğiz. 

Özel bölümde ana oyuncuların tamamı dönecek. Ayrıca birbirinden farklı birçok konuk da bulunacak. Bu konuklar hem dizide rol alan isimlerden hem de dizinin hayranı olan ünlü isimlerden oluşuyor. Friends’in özel bölümü 27 Mayıs’ta yayınlanacak.

Friends Özel Bölüm Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Friends dizisinin özel bölümünden ilk fragman paylaşıldı için yorumda bulun

    Friends dizisinin özel bölümünden ilk fragman paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Friends dizisinin özel bölümünden ilk fragman paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.