Fortnite’a yeni Marvel karakteri geldi

Fortnite, Marvel sinematik evreninden birçok karakteri oyunun içerisine dahil etti. Oyunculardan aldıkları geri dönüşlere bakılacak olursa buna devam edecekler. Getirdikleri karakterler ile de oyunculara yeni oyun modları sundular. Fortnite içerisinde gerçekleşen online etkinlikler sayesinde Epic Games güzel bir başarı yakaladı.

Fortnite’a gelen yeni Marvel karakteri: Ant-Man

Yeni Marvel karakteri olarak Ant-Man oyuna eklendi. Daha öncesinde ise Fortnite resmi twitter hesabı paylaştığı 3 görsel ile Ant-Man’in oyuna ekleneceğini belirtti. Tabi bunu yaparlarken eğlenceli yolu tercih ettiler. Olaya eğlenceli bir şekilde yaklaşan Fortnite her görselde Ant-Man‘i belirli yerlere koydu.

İlk yayınladıkları görselde Ant-Man, Cable’ın sağ kolunun üzerinde duruyordu. İkinci yayınladıkları fotoğrafta ise Blade’in kılıcının ucunda yer alıyordu. Üçüncü görselde ise Ant-Man, Kaptan Amerika’nın sol omzunda duruyor. En son paylaştıkları görselde de Ant-Man’in kendisini ve aksesuarlarını tanıttılar. Ant-Man kazma olarak kürdana geçirilmiş bir yeşil zeytin ve sırt çantası olarak da Ant-Tonio‘yu kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fortnite’a yeni Marvel karakteri geldi için yorumda bulun

    Fortnite’a yeni Marvel karakteri geldi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fortnite’a yeni Marvel karakteri geldi için ilk yorumu yapabilirsin.