Fortnite, eşleştirme sorunlarına yönelik güncelleme aldı

Epic Games, Fortnite için yeni bir güncelleme yayınladı. Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için yayınlanan güncelleme, “bakım yaması” olarak tanımlanıyor. Epic Games’in paylaşımına göre yapılan güncelleme, herhangi bir yeni içerik veya büyük değişiklikler sunmak yerine, eşleştirme sorununa çözüm sunuyor.

Güncelleme eşleştirme sorunlarını ele alıyor

Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında “Kreatif” modu için parti eşleştirme sorunlarını ele alan “bakım yaması“, bugün oyun severlere sunuldu. Ayrıca Epic Games’in dün PS4, PS5 ve PC için de benzer bir yama yayınladığını belirtelim.

Epic Games, Fortnite Durum sayfasında, “oyununuz sonunda veya oyunu başlatırken yeni yamayı indirmeniz istenecek. Sunucu kesintisi gerekmeyecek” şeklinde gelen güncellemeyi duyurdu.

Gamespot’un haberine göre Fornite’da “Complete” sekmesinde takılıp kalma, “turnuva kuralları sorgulama başarısız” hatası, arabaların her zaman hasar vermemesi gibi sorunlar halen devam ediyor.

Bu bağlamda Epic Games‘in sorunlar için geçici çözümler sunduğu ve bunları Trello panosunda detaylandırdığı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fortnite, eşleştirme sorunlarına yönelik güncelleme aldı için yorumda bulun

    Fortnite, eşleştirme sorunlarına yönelik güncelleme aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fortnite, eşleştirme sorunlarına yönelik güncelleme aldı için ilk yorumu yapabilirsin.