Fall Guys 4. sezon kostüm siluetleri paylaşıldı

Kısa bir süre içinde başlayacak olan Fall Guys dördüncü sezonu, beraberinde bir dizi yeni kostüm getirecek. Geliştirici Mediatonic tarafından atılan tweette gelecek kostümlerin siluetleri paylaşıldı. Stüdyo bu kostümlerin ne olabileceğiyle ilgili oyunculardan tahminde bulunmalarını istedi.

Fall Guys dördüncü sezonu kostümlerine dair ilk siluetler paylaşıldı

Kostümlerin hiçbiri kolay tanımlanamasa da, birçok oyun severin kendine ayrı tahminleri var. Şimdilik sır olarak saklanan kostümler için Mediatonic, Yarın’ı (5 Mart) işaret etti. Stüdyo kostümleri Instagram, Twitter, Discord ve TikTok hesaplarından yayınlayacağını duyurdu.

Geliştirici stüdyo bundan önce hayranlardan dördüncü sezon hakkındaki ipuçlarını bulmak için 2400 parçalık bir yapbozu tamamlamalarını istedi. Oyuncular tarafından kısa sürede tamamlanan yapbozda uçan daire temalı bir kostümle diğer dünya dışı kostümlerin ortaya çıkması dikkatlerden kaçmadı. Fütüristik bir temaya sahip olacak olan dördüncü sezonun, oyunun sosyal medya sayfalarının yeniden markalaşmasından dolayı böyle bir temaya sahip olacağı tahmin edilmişti.

Mediatonic’in kurucu ortağı ve aynı zamanda CEO’su olan Dave Bailey, battle royale temalı oyunla ilgili “Oyunun ilk aşaması, “Dünyadaki en büyük oyun şovunu” yaratmaktı. Ve bizler Mediatonic olarak bu tutkuyu yerine getirmek istiyoruz. Bu şekilde düşündüğünüzde, bunu yapabileceğimiz milyonlarca farklı yol var ve umarım insanlar bunun gelecekte olacağını görürler” ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Mediatonic’in Fortnite’ın da sahibi olan Epic Games tarafından geçtiğimiz günlerde satın alındığını belirtmekte fayda var. Bir başka battle royale oyununu bünyesine kazandıran Epic, henüz kendi mağazasına yapımı dahil etmedi. En büyük rakibi Steam platformunda ise oyun uzun bir süredir mevcut. Şimdi kafalardaki en önemli soru, oyunun ne zaman Epic Games Store’a geleceği. Oyun 2020’de PS4’teki özel konsol çıkışının ardından bu yaz Nintendo Switch ve Xbox konsollarında piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fall Guys 4. sezon kostüm siluetleri paylaşıldı için yorumda bulun

    Fall Guys 4. sezon kostüm siluetleri paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fall Guys 4. sezon kostüm siluetleri paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.