Facebook, rap şarkı oluşturmak ve paylaşmak için TikTok benzeri bir uygulama başlattı: BARS

Facebook’un Yeni Ürün Deneme(NPE) ekibi, rapçileri hedefleyen BARS uygulamasını tanıttı. Uygulama, profesyonel olarak oluşturulmuş ritimleri kullanarak rapler oluşturmanın ve paylaşmanın hızlı ve kolay bir yolunu sağlayacak.

Rap için BARS uygulaması

Geleneksel kısa video paylaşım uygulamalarının aksine Facebook, BARS’ı rap tarzında içerik oluşturmak için özel olarak tasarladı. Uygulama ile kaydedilen videolar en fazla 60 saniye uzunlukta olabilecek ve kullanıcılar, oluşturdukları videoları kaydedebilecek veya sosyal ağlarda paylaşabilecek. Uygulamada yerleşik olarak, otomatik önerilen kelime ipuçları ile birlikte serbest stil yapma becerisine sahip olacağınız bir Meydan Okuma modu yer alıyor.

Facebook’tan yapılan açıklamada: “Ses üretim araçları karmaşık, pahalı ve kullanımı zor olabilir. BARS ile profesyonelce oluşturulmuş ritimlerimizden birini seçebilir, şarkı sözleri yazabilir ve kaydedebilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

BARS, profesyonel rapçiler, Facebook’un NPE ekibi, eski müzik yapımcıları ve yayıncıları tarafından önceden oluşturulmuş bazı içeriklerle birlikte geliyor. Uygulama, Apple’ın ABD App Store’undan indirilebilir ve şu an için az sayıda iOS kullanıcısı tarafından erişilebilir durumda.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Facebook, rap şarkı oluşturmak ve paylaşmak için TikTok benzeri bir uygulama başlattı: BARS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Facebook, rap şarkı oluşturmak ve paylaşmak için TikTok benzeri bir uygulama başlattı: BARS için yorumda bulun

    Facebook, rap şarkı oluşturmak ve paylaşmak için TikTok benzeri bir uygulama başlattı: BARS için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Facebook, rap şarkı oluşturmak ve paylaşmak için TikTok benzeri bir uygulama başlattı: BARS için ilk yorumu yapabilirsin.