Epic Games’in gelecek ücretsiz oyunu belli oldu

Epic Games Store önümüzdeki hafta Steam‘de 50 TL karşılığında satılan Surviving Mars oyununu ücretsiz olarak dağıtacak. 2018 yılında piyasaya sürülen sevilen yapım, oyunculara şehir kurma simülasyonu deneyimi sağlayacak.

Dün akşam 49 TL değerindeki Wargame: Red Dragon oyunu ile kullanıcılarının karşısına çıkan Epic Games, bir hafta boyunca bu yapımı ücretsiz hale getirmişti. İçinde 17 ülkeye ait askeri araçların yer aldığı gerçek zamanlı strateji oyunu şimdiden çok sayıda oyuncunun ilgi odağı haline gelirken; Epic’ten gelecek hafta çıkacak yapımın müjdesini aldık.

Surviving Mars hafta Epic Games’te ücretsiz olacak

Üç yıl önce PC, macOS, Linux, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanan şehir kurma simülasyon oyunu Surviving Mars şimdi Epic’e geliyor. 11 Mart tarihinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak yapım, oyun severleri Mars’a yolculuğa çıkaracak.

Kızıl Gezegen üzerinde kendi şehrinizi kuracağınız ve Mars’ta yaşayan ilk insan kolonilerinin lideri olacağınız popüler oyun; yabancı gezegenin sırlarını çözerken aynı zamanda doğru stratejiler kurmanızı bekleyecek. Bu sayede koloninizin hayatta kalma şansı daha fazla artacak. Aynı zamanda gezegene hakimiyetiniz de yine bu doğrultuda yükselecek.

Haemimont Games stüdyosu tarafından geliştirilen ve eleştirmenlerden genel itibariyle olumlu görüşler alan oyun 11 Mart tarihinde ücretsiz olacak. 18 Mart’a kadar oyunu bedava bir şekilde deneyimleme şansına sahip olabileceksiniz. Hemen şu bağlantıya tıklayarak şimdiden yapımın Epic’teki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Surviving Mars sistem gereksinimleri

Minimum:

– İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit

– İşlemci: Intel Core i3-4130 3.40GHz / AMD Phenom II X6 1045T

– Ekran kartı: GeForce GT 620 / Radeon HD 6450

– Ram: 4 GB RAM

– Boş Depolama Alanı: 6 GB

– Directx 11

Önerilen:

– İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit

– İşlemci: Intel Core i5-2400 3.10GHz / AMD PRO A12-8870

– Ekran kartı: GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 360

– RAM: 8 GB RAM

– Boş Depolama Alanı: 6 GB

Directx 11

Peki ya Surviving Mars sizin de ilginizi çekti mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Epic Games’in gelecek ücretsiz oyunu belli oldu için yorumda bulun

    Epic Games’in gelecek ücretsiz oyunu belli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Epic Games’in gelecek ücretsiz oyunu belli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.