Elon Musk kripto para tweet’i atmaya devam ediyor

Kripto para piyasasındaki son dönemdeki dalgalanma devam ederken kripto para dünyasının belkide en çok konuşulan ismi Tesla’nın CEO‘su Elon Musk yine bir paylaşımda bulunarak akıllarda soru işaretleri yaratmaya devam etti.

İlginizi Çekebilir Elon Musk’tan Tesla için Dogecoin (DOGE) anketi

Twitter üzerinden “Diamond hands” paylaşımı yaparak Tesla’nın BTC satmadığı imasında bulunduğu düşünülen Elon Musk, halen piyasa ile oynadığı için bu tavrı takipçileri tarafından eleştirildi.

Ayrıca Bkz. “PS Store yeni indirim dönemi başladı: İşte dikkat çekenler”

Bazı kullanıcılar Elon Musk’ın DOGE’dan mı yoksa BTC’den mi bahsettiğini anlayamadığını belirtti. Sonraki tweet’inde 1 dolar banknot üzerinde DOGE maskotu olan bir resim paylaştı.

Diaomond Hands nedir?

Diamond Hands tanım olarak hisse senetleri gibi ileride değerlenecek varlıkları elde tutmaya denir. Hisse senedi piyasasında risk ve kayıplara rağmen istediği hedef için pozisyon almaya hazır kişilere bu tanım söylenir.

Her ne kadar Elon paylaşımı yapsada BTC düşüşünü sürdürüyor. BTC’nin bu düşüşü kripto para topluluğunu endişelendirmişe benziyor ki diğer kripto paralar da bundan oldukça etkileniyor. Haberimizin hazırladığımız esnada CoinMarketCap verilerine göre BTC 39.819 dolardan işlem görürken Ethereum (ETH) 2.691 dolardan işlem görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elon Musk kripto para tweet’i atmaya devam ediyor için yorumda bulun

    Elon Musk kripto para tweet’i atmaya devam ediyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Elon Musk kripto para tweet’i atmaya devam ediyor için ilk yorumu yapabilirsin.