Electronic Arts’ın hayal kırıklığı yaratan oyunu Anthem 2.0, Covid-19 sebebiyle iptal edildi

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise BioWare’in yaptığı çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Anthem, 2019 yılında yayınlanmıştı. Ancak ne yazık ki bekleneni veremedi ve kısa sürede neredeyse tüm oyuncularını kaybetti.

Oyun bekleneni veremeyince 2020 yılının başında oyunun bir ekip ile birlikte düzenlemeye gireceği açıklandı. Anthem 2.0 isimli büyük bir güncelleme ile oyunun tüm sorunlarını çözüp yeni bir oyun yayınlayacaklarını söylediler. Ancak geçtiğimiz saatlerde bu güncelleme iptal edildi.

Yapımcı Christian Dailey‘nin yaptığı açıklamaya göre Covid-19‘un etkileri ve geliştiricilerin Dragon Age ve Mass Effect‘e odaklanma arzusu sebebiyle Anthem 2.0 güncellemesi iptal edildi. Geliştiriciler bundan sonraki süreçte yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunlarına odaklanacak. Oyunun sunucuları açık kalmaya devam edecek. Yani Anthem’i oynayan kaldıysa oynamaya devam edebilir.

  • Ana Sayfa
  • Yazılım
  • Electronic Arts’ın hayal kırıklığı yaratan oyunu Anthem 2.0, Covid-19 sebebiyle iptal edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Electronic Arts’ın hayal kırıklığı yaratan oyunu Anthem 2.0, Covid-19 sebebiyle iptal edildi için yorumda bulun

    Electronic Arts’ın hayal kırıklığı yaratan oyunu Anthem 2.0, Covid-19 sebebiyle iptal edildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Electronic Arts’ın hayal kırıklığı yaratan oyunu Anthem 2.0, Covid-19 sebebiyle iptal edildi için ilk yorumu yapabilirsin.