Dwayne Johnson’ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam’dan ilk görsel paylaşıldı

DC çizgi romanlarının önemli karakterlerinden biri olan Black Adam’dan ilk görsel geçtiğimiz saatlerde Dwayne Johnson tarafından paylaşıldı.

Ayrıca Bkz. “Disney+ dizisi The Mandalorian’ın yan dizisi Rangers of the New Republic, iptal edilebilir”

Filmin başolü olan olan Dwayne Johnson, resmi Instagram hesabından geçtiğimiz saatlerde Black Adam’dan ilk görselini paylaştı. Ne yazık ki görselde kostümü veya Dwayne Johnson’ı net olarak göremiyoruz çünkü üzerinde bir pelerin bulunuyor. Bahsi geçen görseli aşağıda bulabilirsiniz.

DC’nin yeni filmi Black Adam, 29 Temmuz 2022’de vizyona girecek. Duyuruya göre film yalnızca sinemalarda yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson (Black Adam), Sarah Shahi, Aldis Hodge (Hawkman) ve Noah Centineo (Atom Smasher), James Cusati-Moyer, Sarah Shahi (Isis) ve Pierce Brosnan (Dr. Fate) bulunuyor.

Black Adam Görsel

https://screenrant.com/black-adam-costume-set-photo-dwayne-johnson-suit/

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Dwayne Johnson’ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam’dan ilk görsel paylaşıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dwayne Johnson’ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam’dan ilk görsel paylaşıldı için yorumda bulun

    Dwayne Johnson’ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam’dan ilk görsel paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dwayne Johnson’ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam’dan ilk görsel paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.