Doom oyunu şeklinde Captcha geliştirildi: Geçmek için canavarları öldürmeniz gerekiyor

Resimlerde sürekli trafik ışıkları ve otobüs bulmaktan bıktınız mı? İspanyol geliştirici Mikel Camps Ortez‘in bir çözümü var. DOOM oyunu şeklinde bir Captcha testi.

Ayrıca Bkz. “Samsung, yayınladığı reklamlarla iPhone 12 Pro Max’in kamerasıyla dalga geçti” İlginizi Çekebilir YouTube tüm videolarda reklam göstermeye başlayacak

Geliştirici, herkesi sitesine bu yeni ve eğlenceli Captcha testini yüklemeye davet ediyor. Robot olmadığınızı kanıtlamak için, birkaç saniye içinde belirli sayıda canavarı öldürmeniz gerekiyor. Neyse ki canavarlar oyuncuya saldırarak işi güçleştirmiyorlar. Ancak belli bir zaman içerisinde bu görevle başa çıkmalısınız.

Captcha testlerinden bıkmış olanlara

Web sitesi geliştiricileri, Captcha’da geçmek için öldürülmesi gerekli olan düşman sayısını belirleyebiliyor, geri sayımın görüntüsünü değiştirebiliyor ve müziği açabiliyorlar.

İlginç bir şekilde bu Captcha’da, orijinal oyunda olduğu gibi, IDDQD hile kodu çalışıyor ve canavarları öldürmeden testi geçmenizi sağlıyor. Doom Captcha testinden geçmek istiyorsanız, buraya tıklayarak demo sayfasına gidebilirsiniz.

https://www.producthunt.com/posts/doom-captcha

  • Ana Sayfa
  • İnternet
  • Doom oyunu şeklinde Captcha geliştirildi: Geçmek için canavarları öldürmeniz gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Doom oyunu şeklinde Captcha geliştirildi: Geçmek için canavarları öldürmeniz gerekiyor için yorumda bulun

    Doom oyunu şeklinde Captcha geliştirildi: Geçmek için canavarları öldürmeniz gerekiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Doom oyunu şeklinde Captcha geliştirildi: Geçmek için canavarları öldürmeniz gerekiyor için ilk yorumu yapabilirsin.