Disney+ dizisi The Mandalorian’ın yan dizisi Rangers of the New Republic, iptal edilebilir

Disney+‘ın ilk dizilerinden biri olan ve platformun başarı yakalamasında büyük pay sahibi olan Star Wars dizisi The Mandalorian‘ın ardından bildiğiniz gibi birçok Star Wars dizisi duyuruldu. Bu dizilerden biri de Rangers of the New Republic. Ancak dizi iptal edilebilir.

İlginizi Çekebilir Disney+’ın Star Wars dizisi Andor’un ilk görselleri paylaşıldı

Rangers of the New Republic Aktif Olarak Geliştirilmiyor

Geçtiğimiz Disney+ için düzenlenen etkinlikte daha önce duyurulan Star Wars dizilerine ek olarak birçok dizi daha duyurulmuştu. Bu dizilerden biri de The Mandalorian ile aynı dönemde geçecek olan ve hikayesini anlatacak olan Rangers of the New Republic‘ti. Yapılan son açıklamaya göre ne yazık ki dizinin aktif olarak geliştirilmediği belirtildi.

[bzkdh=133722]

Sebep ne yazık ki net olarak bilinmiyor ancak söylentiler, bu dizinin Gina Carano’nun Cara Dune’una odaklanacağı ancak son olayların ardından dizinin iptal edildiği yönünde. The Mandalorian’da Cara Dune’u canlandıran Gina Carano’nun yaptığı paylaşımlar sebebiyle işine son verilmişti. Bu yüzden bu dizi de iptal edilmiş olabilir. Ancak dizinin Cara Dune karakterine odaklanacağı da yalnızca söylenti. Yani bambaşka bir sebep de olabilir.

Sonuç olarak dizi henüz iptal edilmiş değil, yakın zamanda net bir açıklama yapılacaktır. İptal edilse bile Star Wars hayranlarını bekleyen birbirinden farklı diziler olduğunu belirtmekte de fayda var.

https://www.gamesradar.com/star-wars-spin-off-rangers-of-the-new-republic-is-reportedly-not-in-active-development/

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Disney+ dizisi The Mandalorian’ın yan dizisi Rangers of the New Republic, iptal edilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Disney+ dizisi The Mandalorian’ın yan dizisi Rangers of the New Republic, iptal edilebilir için yorumda bulun

    Disney+ dizisi The Mandalorian’ın yan dizisi Rangers of the New Republic, iptal edilebilir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Disney+ dizisi The Mandalorian’ın yan dizisi Rangers of the New Republic, iptal edilebilir için ilk yorumu yapabilirsin.