Diablo II, konsol ve PC için yeniden düzenleniyor

Diablo II, büyük bir revizyondan geçmeye hazırlanıyor. Birkaç sızıntıdan sonra Blizzard, Diablo II Resurrected’ı Blizzcon 2021 kapsamında resmen duyurdu.

2000 yılında ilk kez piyasaya sürülen oyunun yeni versiyonu bu yıl içerisinde PC, Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox için yayınlanacak. Ayrıca HD remasterın, hem temel oyunu hem de genişleme paketi Lord of Destruction‘ı içereceğini belirtelim.

Yeni sürüm Blizzcon 2021 kapsamında resmiyet kazandı

Online olarak düzenlenen Blizzcon 2021 kapsamında duyuruyu yayınlayan geliştirici firma, Diablo hayranlarını heyecanlandırdı. Bir süredir söylentileri süren yeni versiyon, Blizzard’ın duyurusu ile resmiyet kazanarak oyuncuların bekleyiş heyecanını artırdı.

Duyurunun uzun yıllardır varlığı sürdüren aksiyon RPG serisi için şaşırtıcı derecede yoğun bir zamanda geldiği düşünülüyor. Öyle ki Diablo II‘nin remaster’ına ek olarak Blizzard ayrıca, Diablo Immortal adında bir mobil yan ürün ve bir sonraki tam teşekküllü oyun Diablo IV üzerinde çalışıyor.

Diablo II’nin yeni sürümünü Twitter hesabından bir video ile hayranlarına tanıtan geliştirici firma, “Cehenneme hoşgeldin. Diablo II Resurrected sizi alevlere geri çağırıyor.” notunu paylaştı.

Diablo II‘nin yeni sürümü hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Diablo II, konsol ve PC için yeniden düzenleniyor için yorumda bulun

    Diablo II, konsol ve PC için yeniden düzenleniyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Diablo II, konsol ve PC için yeniden düzenleniyor için ilk yorumu yapabilirsin.