Dan Brown’ın eseri Da Vinci Şifresi’nin öncesini anlatan The Lost Symbol dizisinden ilk fragman paylaşıldı

Başarılı ve popüler yazar Dan Brown‘ın yarattığı evrenin nir yeni eseri daha ekranlar karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve çekimleri başlayan Da Vinci Şifresi‘nin öncesini anlatacak olan The Lost Symbol dizisinden ilk fragman paylaşıldı.

Ayrıca Bkz. “Edge of Tomorrow 2’yi göremeyebiliriz” İlginizi Çekebilir Netflix’in çizgi roman uyarlaması Sweet Tooth’tan yeni fragman paylaşıldı

Dan Brown’ın daha önce uyarlanan The Da Vinci Code, Angels & Demons ve Inferno yapımlarında Tom Hanks‘ten izlediğimiz Robert Langdon karakterinin gençliğine, yani The Da Vinci Code’dan öncesine odaklanan The Lost Symbol isimli bir dizi geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.

The Lost Symbol Fragman

Peacock’ta yayınlanacak olan dizinin yazarları ve baş yapımcıları Dan Dworkin ve Jay Beattie olacak. Dan Brown, Brian Grazer, Ron Howard, Samie Kim Falvey ve Anna Culp da yönetici yapımcı olarak dizide bulunacak. Ne yazık ki dizinin yayın tarihi belli değil. 

Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle: Ashley Zukerman, Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard ve Beau Knapp. Ashley Zukerman daha önce Tom Hanks’in oynadığı karakteri yani başrol olan Robert Langdon’ı canlandıracak.

https://comicbook.com/news/da-vinci-code-lost-symbol-prequel-trailer-peacock/

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Dan Brown’ın eseri Da Vinci Şifresi’nin öncesini anlatan The Lost Symbol dizisinden ilk fragman paylaşıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dan Brown’ın eseri Da Vinci Şifresi’nin öncesini anlatan The Lost Symbol dizisinden ilk fragman paylaşıldı için yorumda bulun

    Dan Brown’ın eseri Da Vinci Şifresi’nin öncesini anlatan The Lost Symbol dizisinden ilk fragman paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dan Brown’ın eseri Da Vinci Şifresi’nin öncesini anlatan The Lost Symbol dizisinden ilk fragman paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.