Cyberpunk 2077’nin sorunlarını düzeltecek olan performans yaması ertelendi

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt’in yaptığı Cyberpunk 2077, geçtiğimiz aylarda yayınlandı. Bildiğiniz gibi performans anlamında fazlasıyla kötü bir çıkış yaptı ve bu sorunları düzeltecek iki büyük yama yayınlayacaklarını ve özür dilediklerini açıkladılar.

İlk yama geçtiğimiz ay yayınlandı, ikinci ve asıl yamanın ise bu ay içerisinde yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak geçtiğimiz dakikalarda yapılan açıklamaya göre ikinci büyük yama ertelendi. Ertelenme sebebi ise geçtiğimiz haftalarda CD Projekt’in uğradığı siber saldırı. Normalde bu ay yayınlanması beklenen yama, Mart ayının ikinci yarısına etelendi.

Daha önce de sizlere aktardığımız gibi CD Projekt geçtiğimiz haftalarda bir siber saldırıya uğramıştı ve Cyberpunk 2077 de dahil olmak üzere birçok oyunun kaynak kodları çalınmıştı. Hatta sonrasında bu kaynak kodlar internette satıldı.

Mart ayında yayınlanacak olan bu yama oyunun performans sorunlarını ve hatalarını büyük oranda düzeltecek. Özellikle eski nesil konsollarda oyun daha stabil çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cyberpunk 2077’nin sorunlarını düzeltecek olan performans yaması ertelendi için yorumda bulun

    Cyberpunk 2077’nin sorunlarını düzeltecek olan performans yaması ertelendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cyberpunk 2077’nin sorunlarını düzeltecek olan performans yaması ertelendi için ilk yorumu yapabilirsin.