Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük yaması ertelendi

Cyberpunk 2077‘nin geliştiricisi CD Projekt Red oyunun yol haritasını oyunculara sunmuştu. Yayınlanan yol haritasında büyük güncellemeler yer alıyor. Geçtiğimiz ayda oyunun ilk büyük güncellemesi yayınlandı. Daha sonra Cyberpunk 2077 de dahil olmak üzere bazı CD Projekt Red oyunlarının kaynak kodları hackerlar tarafından çalındı. Bu olaylardan sonra CD Projekt Red, Cyberpunk 2077‘nin bir sonraki büyük güncellemesinin gecikeceğini Twitter hesabından duyurdu.

Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük güncellemesi Mart ayının ikinci yarısına ertelendi

Oyunun bir sonraki büyük yaması (versiyon 1.2) Mart ayının ikinci yarısında yayınlanacak. CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 resmi Twitter hesabından oyuncuları bilgilendirdi.

CD Projekt Red, Tweet‘de, “Daha önce  belirttiğimiz zaman aralığında Cyberpunk 2077 için güncelleme 1.2’yi sunmak istesek de, stüdyomuzun BT altyapısına yapılan son siber saldırı ve güncellemenin de sekteye uğraması bunun mümkün olmayacağı anlamına geliyor.” açıklamasını yaptı.

CD Projekt Red, oyunun çıkışından bu yana güncellemeler yayınlayarak sorunları çözmeye çalıştı. 1.2 yamasının önemli olduğu düşünülüyor. Çünkü CDPR ” Güncelleme 1.2 hedefimiz önceki güncellemelerin ötesine geçiyor.” dedi. Son olarak, Stüdyo ücretsiz DLC‘ler ve ücretsiz bir yeni nesil konsol sürümü üzerinde çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük yaması ertelendi için yorumda bulun

    Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük yaması ertelendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cyberpunk 2077’nin bir sonraki büyük yaması ertelendi için ilk yorumu yapabilirsin.