Crash Bandicoot: On the Run, çıkış tarihini duyurdu

Crash Bandicoot: On the Run mobil oyunu için nihayet çıkış tarihi belli oldu. Activision lisansı altında King firması tarafından yayınlanacak oyun bu ay içerisinde Android ve iOS kullanıcılarının karşısına çıkacak. Heyecanlı hayranlar için yapım şu anda ön kayıta açılmış durumda.

Candy Crush serisi ile tüm dünyaya adını duyuran popüler mobil oyun geliştiricisi King; 2016 yılında Activision şirketinden Crash Bandicoot serisinin lisans haklarını satın almıştı. Aradan geçen beş yılın ardından nihayet geliştiriciler ilk hamlesini gerçekleştirdi. On the Run adıyla piyasaya sürülecek yapımın detayları şimdiye dek pek de bilinmezken; sonunda çıkış tarihi, fiyatı ve ön izleme görüntüleriyle oyunculara duyuruldu.

Crash Bandicoot: On the Run 25 Mart’ta geliyor

Ücretsiz olarak oyunculara sunulması planlanan Crash Bandicoot: On the Run, çıkış tarihi için 25 Mart 2021‘i adres gösterdi. Android ve iOS cihazlarına aynı anda sunulacak oyunun; bedava indirilmesine karşın uygulama içi satın alımlarla destekleneceği ifade edildi.

İkonik karakterler bir araya geliyor

Scorporilla, Nitrus Brio, Nina Cortex ve Dingdile gibi oldukça ikonik Crash Bandicoot karakterleri ile yıllar sonra yeniden karşılaşacağınız oyun; adadaki düşmanları tespit edip silahların kilidini açarak özgürlüğe kavuşabileceğiniz nefes kesici bir maceraya sizleri davet ediyor. Siz de ilerleyen haftalardan itibaren birçok özel görünüm ve kostüm paketi sayesinde çeşitli özelleştirmelerle karakterinizi süsleyebilirsiniz. Liderlik tablosunda üst sıralara çıkmak için kıyasıya mücadeleye ortak olabilirsiniz!

Şu anda App Store ve Google Play Store üzerinden ön kayıt işlemi gerçekleştirebileceğiniz Crash Bandicoot: On the Run; aynı zamanda erken kaydolan kullanıcılarına çeşitli ödüller vadediyor! Bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Crash Bandicoot: On the Run, çıkış tarihini duyurdu için yorumda bulun

    Crash Bandicoot: On the Run, çıkış tarihini duyurdu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Crash Bandicoot: On the Run, çıkış tarihini duyurdu için ilk yorumu yapabilirsin.