Corsair HS75 XB Wireless video inceleme

Corsair’in HS serisi farklı modelleri ve revizyonlarıyla bir süredir hayatımızda. HS35’ten tutun da HS70’e kadar pek çok modelini test ettiğimiz bu seri bizi her seferinde çok memnun etti. Halen, orta – üst sınıf oyuncu kulaklıkları arasında HS60 PRO, orta – üst sınıf kablosuzlar arasında ise HS70 ilk önerdiğimiz modeller arasında kendilerine rahatça yer bulabiliyor. Belki Corsair Void gibi bir bakışta ilginizi çekebilecek agresif tasarımları yok ancak gerek müzik gerek oyunlardaki performansları, sağlam yapıları ve malzeme kaliteleri ile kendi fiyat düzeylerinin en iyileri arasındalar.

Bu kadar başarılı bir serinin evrimi de elbette burada bitmeyecekti. Yalnız, Corsair bu defa oldukça ilginç, hatta “niche” diyebileceğimiz bir ürünle çıkmış karşımıza. Öyle ki daha XBOX Series S ve X bizlere ulaşmadan, XBOX Exclusive kulaklık geldi bile diyebiliriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Corsair HS75 XB Wireless video inceleme için yorumda bulun

    Corsair HS75 XB Wireless video inceleme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Corsair HS75 XB Wireless video inceleme için ilk yorumu yapabilirsin.