Clubhouse Android sürümü global erişime açıldı

Son dönemin en çok tartışılan sosyal medya uygulaması Clubhouse bir süredir sürdürdüğü beta sürecinden çıkarak bu hafta itibariyle global çapta Android kullanıcılarının erişimine açılmaya başladı. 

İlginizi Çekebilir Clubhouse Android uygulaması beta sürecine başladı

Clubhouse Android hazır

Geliştirici ekip yaz aylarına kadar sınırlı bir beta programı sürdürmek istediğini dile getirmişti ancak yoğun ilgi nedeniyle muhtemelen global erişim biraz daha erkene çekildi. Bu haftadan itibaren Clubhouse Android uygulaması herkesin kullanımına açıldı.

Ayrıca Bkz. “TP-Link, WiFi 6’lı Modemi Duyurdu”

Clubhouse uygulaması yine davetiye usulüne devam edecek. Böylece her kullanıcının kendisine yakın kişileri ekosisteme davet etmesi sağlanıyor. Ayrıca bekleme listesi yöntemi de yine bir filtre olmasına yardımcı oluyor. 

Mobil ödeme ve ücretli içerik gibi yeni özellikleri test eden Clubhouse ayrıca sunucu tarafında da iyileştirmeler yapıyor. Yaz döneminde bekleme listesinde olan milyonlarca iOS kullanıcısının da onayları verilecek. 

Clubhouse: Drop-in audio cha‪t Alpha Exploration Co. Sosyal Ücretsiz 56M
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Clubhouse Android sürümü global erişime açıldı için yorumda bulun

    Clubhouse Android sürümü global erişime açıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Clubhouse Android sürümü global erişime açıldı için ilk yorumu yapabilirsin.