Cem Yılmaz, Hokkabaz filminin devamını yapacağını söyledi

Türkiye’deki sinema sektörüdne şüphesiz en önemli ve popüler isimlerden birisi de Cem Yılmaz. Yaptığı komedi filmleri dışında yaptığı diğer filmlerle de başarıyı yakalayan bir isim. Komedi türünde olmayan filmlerinden biri olan Hokkabaz filminin de bir yenisi daha geliyor gibi duruyor.

Hokkabaz’daki İskender’in Hikayesi Devam Edecek

Bu sabah saatlerinde Cem Yılmaz, şahsi Twitter hesabı üzerinden Hokkabaz ile ilgili gelen yorumlardan dolayı teşekkür ettiğini ve 2022 yılında, Hokkabaz filminin ana karakteri olan İskender için yeni bir hikaye daha yazacağını aktardı. Ne yazık ki proje ile ilgili hiçbir detay paylaşmadı.

Ayrıca Bkz. “Marvel’ın animasyon dizisi What If…?’in yayın dönemi belli oldu”

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve Ali Taner Baltacı ile ortak yönettiği Hokkabaz, 2006 yılında vizyona girmişti. Genel olarak başarılı bir film olsa da izleyicilerin bir kısmı komedi filmi umuduyla gidip olmadığını fark edince hayal kırıklığı yaşamıştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cem Yılmaz, Hokkabaz filminin devamını yapacağını söyledi için yorumda bulun

    Cem Yılmaz, Hokkabaz filminin devamını yapacağını söyledi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cem Yılmaz, Hokkabaz filminin devamını yapacağını söyledi için ilk yorumu yapabilirsin.