Bursaspor “fan token” çıkaracağını açıkladı

Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Bursaspor, $BUR etiketiyle bir taraftar Token çıkartacağını açıkladı.

Socios ve Chiliz tarafından hazırlanan $BUR fan token’ları önümüzdeki aylarda satışa sunulacak. Fan Token, Bursaspor’un önemli kararlarının oylamalarında ve VIP ödüllerini kazanma gibi etkinliklerde kullanılabilecek. Kulüp Fan Token’la alakalı detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

İlginizi Çekebilir Manchester City kripto para çıkarıyor: Socios ile anlaşıldı Ayrıca Bkz. “Galatasaray token satışından 12 milyon Avro üzerinde gelir elde etti”

Konuyla alakalı olarak Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, şu ifadelere yer verdi:

“Zor günleri geride bırakmak isteyen kulübümüzün taraftarlarıyla kenetlenişini dijital platformlarda da göstermek adına Socios.com ile yeni bir yola çıktık. Amacımız, taraftarlarımız ile kulübümüz arasında daha güçlü ve daha sürdürülebilir bir köprü kurmak. Bu anlamda $BUR Fan Token ile taraftarlarımız, kulüp kararlarında söz sahibi olabilecek, aynı zamanda da birbirinden değerli ödülleri, ayrıcalıkları da kazanabilme fırsatını elde edecek.” 

Fan Token’lar Socios platformunun oluşturduğu bir proje ile spor kulüpleri ve taraftarlar arasındaki etkileşimi artırmak, kulüp kararlarında taraftarın söz sahibi olması ve kulübün sağlayacağı avantajlardan yararlanma fırsatı veren etkileşimli kripto paralardır. Şu anda Socios’da Galatasaray (GAL), Trabzonspor (TRA), Juventus (JUV), Paris Saint Germain Fan (PSG) gibi birçok takımın Fan Token’ları mevcut. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bursaspor “fan token” çıkaracağını açıkladı için yorumda bulun

    Bursaspor “fan token” çıkaracağını açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursaspor “fan token” çıkaracağını açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.