BluTV’nin yerli komedi dizisi Acans’tan fragman yayınlandı, yayın tarihi açıklandı

Yerli video akış platformlarından biri olan BluTV’nin yeni komedi dizisi Acans‘ın yayın tarihi geçtiğimiz saatlerde yayınlanan bir fragman ile açıklandı.

Ali Yorgancıoğlu ve Can Yücel’in yönetmenliğini yaptığı, senaristliğini ise Ayberk Çınar’ın yaptığı yerli komedi dizisi Acans, 11 Mart’ta BluTV’de başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Algı Eke, Derya Alabora, Birkan Akyol, Can Sertaç Adalıer ve Melisa Berberoğlu gibi isimler bulunuyor. Ayrıca diziye Ali İhsan Varol ve Mansur Ark gibi ünlü isimler de konuk olacak.

Dizi için verilen tanıtım yazısı ise şöyle: Yazdığı reklamın setine gitmeyen yazar, yağmayan yağmurun sesini duyan ajans başkanı, yazar olma niyetiyle yola çıkıp müşteri temsilcisi olan müştem.

Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • BluTV’nin yerli komedi dizisi Acans’tan fragman yayınlandı, yayın tarihi açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BluTV’nin yerli komedi dizisi Acans’tan fragman yayınlandı, yayın tarihi açıklandı için yorumda bulun

    BluTV’nin yerli komedi dizisi Acans’tan fragman yayınlandı, yayın tarihi açıklandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BluTV’nin yerli komedi dizisi Acans’tan fragman yayınlandı, yayın tarihi açıklandı için ilk yorumu yapabilirsin.