Bloodlines 2 süresiz olarak ertelendi

Paradox Interactive‘in dağıtımcılığını üstlendiği Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 süresiz olarak ertelendi. Oyun uzun bir süre önce duyuruldu. Yayınlanan oynanış görüntülerinden sonra oyun çok fazla tepki topladı. Buna rağmen oyuncular bir umutla beklemeye devam etti. Daha sonra şirketin içerisinde yaşanan olaylar oyunun gidişatını kötü şekilde etkiledi.

Paradox Interactive Bloodlines 2’yi süresiz olarak erteledi

İlk oyunuyla birçok oyuncu tarafından beğenilen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ikinci oyununun duyurulması ile heyecanla bekleniyordu. Süresiz olarak bir oyunu ertelemek o oyunun bir daha çıkmayacağı anlamına da gelebilir. Yine de Paradox oyunu daha iyi hale getirmek için çalışacaktır. Ayrıca oyunun ön siparişleri durduruldu ve verilen ön siparişler de iptal edildi.

Paradox, “Bu kararı hedeflerimize ulaşmak için verdik. Böyle bir değişikliğin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu da daha fazla geliştirme süreci demek.” Şeklinde bir açıklama yaptı. Normalde oyunun çıkış tarihi 2021 olarak belirlenmişti. Oyunun Steam mağazasına gittiğinizde bir çıkış tarihi belirtilmediğini görebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bloodlines 2 süresiz olarak ertelendi için yorumda bulun

    Bloodlines 2 süresiz olarak ertelendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bloodlines 2 süresiz olarak ertelendi için ilk yorumu yapabilirsin.