Belkin’den AirPlay 2 uyumlu ses adaptörü geliyor

Ünlü aksesuar firması Belkin’in Apple AirPlay 2 standardına yönelik olarak hazırladığı kablosuz ses adaptörü ile ilgili detaylar netleşiyor. Ürünün yetkili kurum sertifikaları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Belkin SoundForm Connect neler sunacak?

AirPlay teknolojisi bilindiği üzere uyumlu Apple ve diğer cihazlardan yine hoparlörlere ve uyumlu cihazlara içerik aktarılabilmesini sağlıyor. AirPlay 2 ile birlikte seste düşük gecikme, HomeKit entegrasyonu, Siri entegrasyonu, HomePod iyileştirmeleri ve evdeki tüm cihazlar arasında senkronizasyon gibi yenilikler gelmişti.

Belkin SoundForm Connect adaptörü de 3.5mm girişi üzerinden veya analog-dijital portu üzerinden ses sistemlerine bağlanarak AirPlay 2 yayını yapabiliyor. USB Tip-C üzerinden de kendisini şarj ediyor.

Ürün muhtemelen AirPlay 2 haricinde de kablosuz ses aktarımı yapabiliyor. Henüz Belkin SoundForm Connect için bir çıkış tarihi yok ancak 100 Avro civarında bir fiyat etiketi olduğu ifade ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Belkin’den AirPlay 2 uyumlu ses adaptörü geliyor için yorumda bulun

    Belkin’den AirPlay 2 uyumlu ses adaptörü geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Belkin’den AirPlay 2 uyumlu ses adaptörü geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.