Beklenen The Day Before videosu yayınlandı

Hayatta kalma türündeki oyunlar, yaşattıkları atmosferle çoğumuzun ilgisini çekiyor. Dünyanın hala atlatma sürecinde olduğu bir pandemi sürecindeyiz ve bu durum oyun stüdyolarına içerik oldu. Bu yıl çıkış yapması merakla beklenen The Day Before oyunundan oynanış videosu geldi.

The Day Before oynanış videosu yayınlandı

Bir açık dünya ve hayatta kalma oyunu olarak tasarlanan yapım pandemi sonrasında yaşanan kıyameti senaryo alıyor. Oyunda besin kaynakları için birbirini öldüren insanlar ve zombilerle baş ediyor olacağız. Pandemiden sonra hayatta kalanların kaynak toplamak için girdiği yarışta bir şekilde hayatta kalmamız gerekecek. Topladığımız kaynakları satıp bir ticaret ağı da kurabileceğiz. Tek oyunculu ve çok oyunculu desteğinin bulunması hayatta kalma türünde bir çok oyunculu oyun oynayabileceğimiz için bizleri heyecanlandırıyor. Şimdi dilerseniz oyunun resmi oynanış videosuna geçelim.

Oyunun Steam sayfası oluşturulmuş olsa da ne zaman çıkış yapacağı kesin olarak bilinmiyor. Fakat yapılan tahminler doğrultusunda bu yılın ikinci çeyreğini hedef gösterebiliriz. Oyunun hem hikayesiyle hem oynanışıyla Tom Clancy’s The Division oyununa çok benzediğini söylemeden edemeyiz. Benzer bir senaryoyu konu olan The Division oldukça başarılı olmuştu. PC için çıkış yapacak oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yayınlanan oynanış videosu beklentilerinizi karşıladı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beklenen The Day Before videosu yayınlandı için yorumda bulun

    Beklenen The Day Before videosu yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beklenen The Day Before videosu yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.