Beats Studio Buds kulaklıklar LeBron James’in kulağında görüntülendi

Apple’ın kendi AirPods markasını tam kablosuz kulaklık sınıfında olgunlaştırmasının ardından sıra Beats markasına geldi. Beats Studio Buds kısa süre sonra piyasaya sürülmüş olacak zira şimdiden denemelere başlamış. 

Beats Studio Buds neler sunuyor?

Beats Studio Buds markanın sportif çizgilerden uzaklaşarak son trend olan tasarıma yaklaştığı bir ürün olacak. Beats Studio Buds kulaklık modeli yekpare bir gövdeye sahip ve saplarından kurtulmuş. Dış kısımda B logosu göze çarpıyor. Muhafazası da kulaklığın rengine göre değişiyor. 

Ayrıca Bkz. “Apple’ın 20 Nisan etkinliği resmileşti”

Beats markasının uzun soluklu reklam yüzü olan ünlü NBA oyuncusu LeBron James’in play off maçları öncesinde kameralara yakalanan bir görüntüsü iddiaları da doğruladı. Oyuncunun kulağındaki kulaklık tariflere birebir uyuyor.

Artık kullanılabilir bir aşamaya geldiği anlaşılan Beats Studio Buds için fazla vaktin kalmadığı da anlaşılıyor. Muhtemelen kısa süre içerisinde bir basın açıklamasıyla resmiyete kavuşacaktır. 
 

https://www.gsmarena.com/beats_studio_buds_spotted_in_the_ears_of_lebron_james-news-49327.php

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Beats Studio Buds kulaklıklar LeBron James’in kulağında görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beats Studio Buds kulaklıklar LeBron James’in kulağında görüntülendi için yorumda bulun

    Beats Studio Buds kulaklıklar LeBron James’in kulağında görüntülendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beats Studio Buds kulaklıklar LeBron James’in kulağında görüntülendi için ilk yorumu yapabilirsin.