Başarılı rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition; iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Larian Studios’un yaptığı Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition, iOS için çıkışını yaptı ancak yalnızca iPad için.

Ayrıca Bkz. “İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS için çıkış yaptı” İlginizi Çekebilir İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS için çıkış yaptı

Çıkışından bu yana birçok ödül kazanan ve oyuncular tarafından olumlu eleştiriler alan sıra tabanlı rolyapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition, iPad ve iPad Pro için çıkışını yaptı. Oyun, 2018 iPad Pro ve üzeri cihazlarda en yüksek grafik ayarlarında çalışıyor. M1 işlemcili 2021 iPad Pro’da ise bölünen ekranla birlikte yerel co-op desteği sunuyor ve 60FPS’de çalışıyor. Ayrıca PC, Mac ve iPad cihazları arasında cross platform desteği bulunuyor. 

Oyunun App Store’daki fiyatı şu anda 229,99 TL. Oyunun fragmanını, mağaza sayfasını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition Hakkında

Ekibini topla ve fantastik bir maceraya hazırlan! Tanrıların Mertebesini ararken ve dünyayı kurtarırken hayal gücün önündeki tek sınır olacak. Düşmanlarının üzerine yıkım yağdırmak için elementleri birleştir. Karşına çıkan her şeyi ezip geçmek için yeteneklerini kullan. Elf, İnsan, Cüce, Kertenkele ya da Yürüyen Ölü, hangisi olursan ol insanlar senin yolculuğunu bilecek ve bu efsaneye tepki verecek. Ama dikkat et, savaşta, eğlencede ve dostlukta başarılı olabilirsin, ama sadece bir kişi Tanrıların Mertebesine ulaşacak.

Divinity – Original Sin 2 Larian Studios Games Ltd. Oyunlar ₺229,99 1.8 GB

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Başarılı rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition; iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başarılı rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition; iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı için yorumda bulun

    Başarılı rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition; iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başarılı rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition; iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.