Başarılı korku filmi serisinin yeni filmi The Conjuring 3’ten korku dolu bir sahne paylaşıldı

Korku filmleri arasında başarılı sayılabilecek serilerden biri olan The Conjuring serisinin üçüncü filmi The Conjuring: The Devil Made Me Do It’ten yeni bir sahne paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir Sevilen korku filmi serisi The Conjuring’in yeni filmi perili ev konseptinde olmayacak Ayrıca Bkz. “G.I. Joe’nun yeni filmi Snake Eyes’tan ilk fragman paylaşıldı”

Paylaşılan sahnede, daha önce fragmanda kısa da olsa gördüğümüz sahnenin uzun versiyonunu görüyoruz. Ayrı bir şekilde paylaşılsa da bu bir dakikalık sahne de filmin korku dolu atmosferini hissettirebiliyor. Umuyoruz en az önceki filmler kalitesinde bir yapım görebiliriz.

The Conjuring: The Devil Made Me Do It’ten Yeni Sahne

The Conjuring’in yeni filmi, yani The Conjuring: The Devil Made Me Do It gerçekten yaşanan ve “Katil İblis Davası” olarak anılan bir davayı işleyecek. Davanın özeti şu şekilde: 1981 yılında Arne Cheyenne Johnson, ev sahibini öldürdü. Dava başladığında ise hem ailesi hem de kendisi, şeytan tarafından ele geçirildiğini ve cinayeti şeytanın yaptırdığını söyleyerek cezasından indirim istedi. Ancak hakim bu durumun geçerli bir sebep olmadığını söyleyerek, zanlıyı birinci derece cinayetten yargıladı.

Filmin yönetmenliğini Michael Chaves üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Vera Farmiga, Patrick Wilson, Julian Hilliard ve Charlene Amoia gibi isimler bulunuyor. Filmin vizyon tarihi ise 4 Haziran 2021. Film vizyon tarihinde Amerika’da hem sinemalarda hem de HBO Max‘te, ülkemizde ise yalnızca sinemalarda yayınlanacak.

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Başarılı korku filmi serisinin yeni filmi The Conjuring 3’ten korku dolu bir sahne paylaşıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başarılı korku filmi serisinin yeni filmi The Conjuring 3’ten korku dolu bir sahne paylaşıldı için yorumda bulun

    Başarılı korku filmi serisinin yeni filmi The Conjuring 3’ten korku dolu bir sahne paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başarılı korku filmi serisinin yeni filmi The Conjuring 3’ten korku dolu bir sahne paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.