Apple Watch Series 7’nin olası tasarımını gösteren render görüntüleri yayınlandı

Apple içinden aldığı bilgilerle tanınan Jon Prosser, şirketin gelecekteki projeleri hakkında veri sızdırmaya devam ediyor. Bu kez şirketin yaklaşan Apple Watch Series 7 modellernin yüksek kaliteli renderlarını yayınladı. Kaynağa göre Apple’ın yeni nesil akıllı saati 7 farklı renk seçeneğiyle gelecek.

İlginizi Çekebilir Xiaomi, boyuna asılabilen RGB aydınlatmalı fan çıkardı Ayrıca Bkz. “Microsoft, 25 yılın ardından Internet Explorer’ın fişini çekiyor”

Görüntüler bir süredir sızdırılan planlara göre oluşturulmuş. Dolayısı ile bunlar henüz resmi görseller değil ama onlara çok yakın olduğu söylenebilir. Zira, Jon Prosser’ın Apple’ın önceki ürünleriyle ilgili yaptığı sızıntıların yüksek doğrulukta olması, bu render’lardaki Apple Watch Series 7’nin nihai tasarımına çok yakın olduğuna işaret ediyor.

WWDC 2021’de açıklanabilir

Görüntülere bakılırsa, Apple Watch Series 7, iPhone 12 ve en yeni iPad tabletlerin tasarım ruhunu yansıtacak. Keskin yan kenarları var ve OLED ekranla gelecek. Ayrıca çerçeve de değişmiş gibi görünmüyor. Yandaki fiziksel düğme de normal yerinde ancak hoparlör yuvaları ise diğer tarafta bulunuyor.

Çıkış tarihlerine gelince, Apple Watch Series 7‘nin bu yıl tanıtılması bekleniyor. Ancak henüz kesin bir tarih yok. Duyuru, birkaç hafta içinde gerçekleşecek olan WWDC 2021 konferansında yapılabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=oBJm1_Ctxg0

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Apple Watch Series 7’nin olası tasarımını gösteren render görüntüleri yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Apple Watch Series 7’nin olası tasarımını gösteren render görüntüleri yayınlandı için yorumda bulun

    Apple Watch Series 7’nin olası tasarımını gösteren render görüntüleri yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apple Watch Series 7’nin olası tasarımını gösteren render görüntüleri yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.