Apex Legends anlık oyuncu sayısı ile dikkat çekiyor

EA tarafından piyasaya sürülen popüler “Battle Royale” oyunu Apex Legends, Steam üzerinde anlık oyuncu sayısı ile dikkat çekti. İlk çıktığı zamanda tüm dünyada ses getiren ve oldukça popüler olan yapım, Titanfall 2’nin geliştiricileri tarafından yapıldı. Hızlı bir şekilde üç kişilik takımlar halinde oynanan Apex Legends‘in 8. Sezonu yayınlanmış durumda. Daha önce sadece EA Origin üzerinden oynanabiliyordu ve anlık oyuncu sayısı görülemiyordu. Oyunun Steam’e gelmesiyle birlikte anlık oyuncu sayısı da görülebilir durumda.

Apex Legends Steam’deki anlık oyuncu sayısı 198.235

Apex ilk çıktığında çok popüler bir oyundu ve insanlar resmen oyuna akın ediyorlardı. Tabi her zaman olduğu gibi belli bir süre sonra bu popülerlik başka oyunlara kaydı ve Apex‘in kemik kitlesi oluştu. Hala oynanan ve güncelleme alan bir oyun. Sunduğu oynanış mekanikleri ve hızlı yapısıyla oyuncuyu kısa süreliğine kendisine çekmeyi başarıyor.

Steam‘e gelmesi ile anlık oyuncu sayısı da görülebilir oldu. Apex Legends anlık oyuncu sayısı 198.235 olarak belirlendi. Çıkışının üzerinden uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen bir oyunun yakalayabileceği iyi bir oyuncu sayısını yakalamış oldu. Bu oyuncu sayısındaki artışın nedeni tabii ki 8. Sezonun gelmesiyle gerçekleşti. Yeni sezon ile birlikte Apex Legends oyuncularda ilgi uyandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Apex Legends anlık oyuncu sayısı ile dikkat çekiyor için yorumda bulun

    Apex Legends anlık oyuncu sayısı ile dikkat çekiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apex Legends anlık oyuncu sayısı ile dikkat çekiyor için ilk yorumu yapabilirsin.