Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitch kanalı açtı

Son zamanlarda özellikle pandemi döneminde insanlar eğlenmek ve bir araya gelmek için YouTube ve Twitch platformlarını kullanıyor. Bu akıma siyasetin içinden veya ünlü isimlerden de katılanlar var. Mansur Yavaş da bu akıma katılan yeni siyasetçi olarak listeye eklendi.

Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Mansur Yavaş Twitch gündemine Pqueen olarak bilinen Pelin Baynazoğlu adlı yayıncının yayın içerisinde yaptığı şakalarla gelmişti. Ardından Mansur Yavaş kendisine tebessüm ettirecek şekilde cevap vermişti.

Mansur Yavaş Twitch canlı yayınlarına başlıyor

Geçtiğimiz günlerde kendi Twitch hesabını açan Mansur Yavaş, hesabını Twitch tarafından doğrulattı. Daha önce yayın geçmişi bulunmayan hesabın şimdiden 25 bini aşkın takipçisi var. İlerleyen günlerde yayın açıp açmayacağıyla ilgili ise hiçbir bilgi verilmedi.

Hesabında profil fotoğrafı dahi olmayan Mansur Yavaş Twitch üzerinde ne tür yayınlar yapacağı merak konusu. Yayınlardan önce bile binlerce takipçiye ulaşan hesabın Twitch gündemine gireceği de ortada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitch kanalı açtı için yorumda bulun

    Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitch kanalı açtı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitch kanalı açtı için ilk yorumu yapabilirsin.