Amazon’un yeni fantastik dizisi The Wheel of Time’ın 2. sezonu onaylandı

Bildiğiniz gibi Amazon, Amazon Prime Video için iki büyük iddialı yapım hazırlıyor. Bunlardan ilki Yüzüklerin Efendisi dizisi. Diğeri ise Robert Jordan‘ın aynı isimli fantastik roman serisinden uyarlama olan The Wheel of Time. Geçtiğimiz günlerde ilk sezon çekimleri biten diziden güzel bir haber verildi.

İlginizi Çekebilir Yüzüklerin Efendisi dizisinin yönetmen kadrosuna The Witcher dizisinin yönetmeni katıldı

The Wheel of Time’ın 2. Sezonu Onaylandı

Ne yazık ki ilk sezonu daha görebilmiş değiliz. Hatta bir yayın tarihi bile açıklanmış değil ancak dizinin ikinci sezonu çok onaylandı. Dizinin yaratıcısı Rafe Judkins, Amazon’un ve Sony’nin daha ilk sezon yayımlanmadan ikinci sezonu onayladıkları için mutlu olduğunu ve diziye ne kadar güvendiklerini belirtti.

Ayrıca Bkz. “Injustice: Gods Among Us’ın animasyon filmi geliyor”

İkinci sezon ile ilgili hiçbir detay ne yazık ki paylaşılmadı. Dizinin yaratıcılığını Rafe Judkins üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Rosamund Pike, Kae Alexander, Naana Agyei Ampadu, Pasha Bocarie, Barney Harris, Johann Myers, David Sterne, Marcus Rutherford ve daha birçok isim bulunuyor. The Wheel of Time ya da Türkçesi ile Zaman Çarkı, fazlasıyla önemli bir fantastik eser.

Yakın bir tarihte diziden fragman ve yayım tarihi paylaşılacaktır.

https://www.ign.com/articles/wheel-of-time-amazon-renewed-season-2-before-season-1-premiere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Amazon’un yeni fantastik dizisi The Wheel of Time’ın 2. sezonu onaylandı için yorumda bulun

    Amazon’un yeni fantastik dizisi The Wheel of Time’ın 2. sezonu onaylandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Amazon’un yeni fantastik dizisi The Wheel of Time’ın 2. sezonu onaylandı için ilk yorumu yapabilirsin.