17 yaşındaki genç video çekerken hayatını kaybetti!

Sosyal medya platformlarına içerik üretmek isterken hayatını kaybeden insanları daha önce sıkça duyduk. Geçtiğimiz günlerde bir genç TikTok videosu çekmeye çalışırken hayatını kaybetmişti. Maalesef bunlara bir yenisi daha eklendi.

Dün akşam saatlerinde Ağrı’nın Patnos ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde toplanan bir arkadaş grubu, bir sosyal medya platformuna içerik üretmek için video çekmeye karar verdi. Video için getirdikleri kuru sıkı tabanca, gençlerden Muhammet Halim Taşdemir‘in hayatını kaybetmesine neden oldu.

Silahlı video sonu oldu

Elinde kuru sıkı tabanca bulunduran genç, silahı başına dayayarak video çekmeye başladı. Silah henüz nedeni bilinmeyen bir şekilde ateş aldı ve genç başından yaralandı. Tedavisi için Patnos Devlet Hastanesi’ne götürülen Muhammet Halim Taşdemir kurtarılamadı. Gencin arkasında yarım kalmış bir video kalırken, cenazesi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 17 yaşındaki genç video çekerken hayatını kaybetti! için yorumda bulun

    17 yaşındaki genç video çekerken hayatını kaybetti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 17 yaşındaki genç video çekerken hayatını kaybetti! için ilk yorumu yapabilirsin.